Перший заступник голови ОДА Олександр Бережний вручив дипломи переможцям регіонального етапу всеукраїнського конкурсу «100 кращих товарів України 2009 року», яких вітали в облдержадміністрації.
За вісім років проведення конкурсу «100 кращих товарів України» цього разу в його регіональному етапі взяли участь найменше запорізьких товаровиробників. Жодної заявки не подали підприємці з районів і міст області. Запоріжжя представлено п'ятьма підприємствами, які виробляють товари і надають послуги. Це ЗАТ «Запорізький оліяжиркомбінат», УІ ТОВ «Урожай», ТОВ «ВКФ «Рома, ЛТД», ПП «Колада», ТОВ «Арніка Альтіссіма».
Перші три стали переможцями обласного конкурсу і вибороли право представляти Запоріжжя на всеукраїнському рівні. У Києві конкурс відбудеться у листопаді.
За час існування конкурсу кращими було названо понад 50 запорізьких підприємств. Третина з них успішно представляла Запорізький край на загально державному конкурсі, а згодом здобула і всесвітнє визнання.
Перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Бережний згадав, якою приємною несподіванкою було для нього побачити в продовольчому маркеті у Нью – Йорку олію «Славія» Пологівського олійноекстракційного заводу, не кажучи вже про горілку «Хортиця» чи пиво «Славутич».
- Цьогорічну малу кількість учасників конкурсу я можу пояснити економічною кризою, а не малою наявністю в області конкурентоспроможної продукції і відсутністю почуття регіонального патріотизму. Переконаний, що запорізькі товаровиробники завжди долали і долають шлях до споживача через якість своєї продукції, - зазначив посадовець. Переможцям конкурсу Олександр Бережний вручив дипломи.
Управління у справах преси та інформації