На виставці були представлені проекти спорудження житлових будинків та комплексів, бізнесових і громадських центрів, реконструкції історико-культурних пам"яток Запорізького краю, зокрема, культурно-історичного комплексу «Запорозька Січ» та «Садиби Попова» у м. Василівка.
Голова облдержадміністрації Олександр Старух привітав всіх учасників виставки з професійним святом та побажав реалізації творчих планів та задумів.
- Архітектура уособлює душу народу, його історію, - звернувся очільник області до запорізьких зодчих. – Київ неможливо уявити собі без Печерської Лаври, Нью-Йорк – без хмарочосів, а наше Запоріжжя – без композиції планування самого міста.
Олександр Старух також висловив переконання, що проекти, представлені на виставці, обов’язково знайдуть свого споживача, також відзначив кращих представників професії Почесними грамотами ОДА.
Управління у справах преси та інформації