Звертаючись до випускників, Олександр Старух привітав їх з успішним завершенням першого відповідального етапу їхнього життя та побажав юним учасникам свята завжди пам’ятати шкільні роки, друзів та вчителів.
Очільник області також висловив впевненість у тому, що сьогоднішні випускники правильно оберуть свій подальший життєвий шлях.
- Та головне – бути гідними громадянами нашої держави, любити своє місто, свій Запорізький край, свою країну, – сказав у напутньому слові керівник регіону.
Олександр Старух та його заступник Микола Фролов також взяли участь у прес-конференції, що проходила в рамках програми Ради Європи «Інтеркультурні міста».
Голова облдержадміністрації привітав закордонних гостей та відзначив вдалість вибору українського міста-учасника проекту.
- Мелітополь – унікальне багатокультурне місто, що вирізняється толерантністю, – наголосив Олександр Старух. – І права національних меншин тут, як і по всій Україні, дотримуються у повному обсязі. Проте головне – це права людини.
До проекту залучені представники місцевої влади та громадських організацій з п’яти європейських міст: Берліна (Німеччина), Суботіци (Сербія), Любліна (Польща), Страсбурга (Франція) та Іжевська (РФ).
Довідково:
Програма «Інтеркультурні міста: управління й політика громад, що відрізняються розмаїттям» – програма співробітництва між Радою Європи та Україною в галузі культурного розвитку, включена до Плану дій Ради Європи для України на 2008-2015 рр. Її ціль – розробка стратегії розвитку інтеркультурних міст як моделі відновлення міста шляхом якісної трансформації взаємовідносин між культурними спільнотами та формування міської політики з використанням інтеркультурного підходу.
Управління у справах преси та інформації