05.04.2013 за участю заступника голови облдержадміністрації Грачова С.В. проведено нараду з питань підготовки та участі сільгосптоваровиробників Запорізької області у "ХХV Міжнародній агропромисловій виставці" (м. Київ).
В роботі наради взяли участь директор Департаменту Тарасов В.Г., заступник директора Департаменту Поляков А.В., заступник директора департаменту-начальник управління Ясинецький О.В., заступник директора департаменту-начальник управління Щербина Л.М.
На нараді розглянуто стан підготовки до участі у "ХХV Міжнародній агропромисловій виставці" (м. Київ).
29.03.2013 в К-Дніпровському районі с. Заповітне ПАТ "Племзавод" Степной" проведено нараду з актуальних питань стану та перспективи розвитку галузі тваринництва в Запорізькій області.
В роботі наради взяли участь заступник голови облдержадміністрації (стажування) Грачов С.В., директор Департаменту агропромислового розвитку Тарасов В.Г., заступник директора департаменту-начальник управління Щербина Л.М., заступник начальника управління-начальник відділу організації виробництва та маркетингу продукції тваринництва Плечун В.М., керівники підприємств.
На нараді розглянуто стан справ та перспективи розвитку галузі тваринництва в Запорізькій області.
29.03.2013 в Токмацькому районі проведено круглий стіл з питань "Підведення підсумків спільної роботи громадської організації "Рада жінок-фермерів" та Українського проекту розвитку плодоовочівництва. "Плани на майбутнє".
В роботі круглого столу взяли участь заступник директора департаменту-начальник управління Ясинецький О.В., заступник начальника управління-начальник відділу Коваль О.М., жінки-фермери.
На нараді підведенні підсумки спільної роботи та розглянуті плани на майбутнє.