Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Матч між збірною облдержадміністрації та Веселівського району з міні-футболу: дружня нічия

23 грудня 2011 - 11:02

У Запоріжжі пройшов товариський матч з міні-футболу між збірною облдержадміністрації та командою Веселівського району. До участі були допущені тільки співробітники держструктур, депутати обласної та районної рад та їхні діти. Матч завершився нічиєю з рахунком  4:4.

Усі гравці збірної облдержадміністрації – її працівники, капітан команди - заступник голови ОДА Петро Гончарук. Команду Веселівського району представляли співробітники райдержадміністрації, депутати районної ради та їхні діти.

Матч, що складався з двох таймів по 20 хвилин, був дуже насиченим: за цей невеликий час гравці встигли забити один одному по чотири голи. У ворота гостей обласного центру Петро Гончарук забив цілих три  голи.

У перерві між першим та другим таймом керівник комітету по роботі зі ЗМІ Запорізької обласної федерації футболу Ігор Павленко нагородив тренера команди Веселівського району, депутата районної ради Івана Мігулю кубком «Кращий тренер-організатор 2011 року».

Після вдалого матчу футболісти привітали один одного з успішною грою та домовилися про ще один товариський матч, який відбудеться вже наступного року у Веселівському районі.

Управління у справах преси та інформації

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 884-го дня війни

«Янголи війни»: Укрпошта презентувала марку, присвячену медикам

Літні Олімпійські ігри стартували в Парижі: у Запоріжжі підняли прапор Олімпіади

«Що для мене Україна?»: розпочато прийом робіт на IV Всеукраїнський творчий конкурс