Рада оборони Запорізької області продовжує свою роботу задля розв’язання низки соціально важливих питань у період воєнного стану. На черговій нараді учасники обговорили шляхи боротьби з нелегальною торгівлею алкоголем та роботою гральних апаратів.
Так, у зв’язку зі збільшенням кількості випадків порушення правил торгівлі алкогольними напоями у невстановлених місцях та без відповідної ліцензії, продажу алкоголю неповнолітнім особам, а також введенням в обіг продукції, що не відповідає вимогам, Головному управлінню Держпродспоживслужби та Управлінню Патрульної поліції доручено посилити контроль цього питання.
Також, проаналізувавши оперативну ситуацію, правоохоронці відстежуватимуть, щоб продаж відбувався лише у встановлений спільним наказом обласної військової адміністрації та військового командування час.
-
Було вирішено посилити роботу правоохоронних органів, яка торкається перевірок незаконних пунктів продажу алкоголю та дотримання всіх визначених комендатурою норм щодо продажу алкоголю, зокрема на територіях, де ведуться бойові дії, та у сусідніх громадах. На жаль, факти порушення є, не всі суб’єкти господарювання дотримуються всіх правил. Окрім цього, знову з’явилася проблема незаконного використання гральних автоматів. Просимо всіх допомагати та вказувати пункти, де є порушення, і я впевнений, що скоро наша правоохоронна система наведе порядок у цій сфері. Перевірки посиляться, - зазначив очільник обласної військової адміністрації Олександр Старух.
Також, згідно з рішенням Ради оборони буде вжито низку заходів спрямованих на припинення функціонування розповсюджувачів лотерей, діяльність яких порушує Закон України “Про заборону грального бізнесу в Україні”. Крім цього, Головному управлінню Державної податкової служби в Запорізькій області доручено тримати під особливим контролем обіг марок акцизного податку, а також слідкувати за його сплатою.
Департамент культури та інформаційної політики