За сприяння Департаменту культури та інформаційної політики Запорізької ОВА для дітей внутрішньо переміщених осіб та для підлітків відбувся благодійний показ анімаційного фільму «Віктор Робот» на базі культурно-мистецького хабу «Бункер». У безпечному приміщенні понад сто юних глядачів із цікавістю познайомилися із сучасною вітчизняною повнометражною анімацією.
-
З перших днів війни Запоріжжя стало містком між зоною бойових дій та більш безпечними територіями. Щоденно в обласний центр прибувають сотні і тисячі людей, які були вимушені покинути свої домівки через терор загарбників. Сьогодні у прифронтовому місті ми хочемо подарувати кілька годин мирного життя та щастя для діточок, дитинство яких зруйнувало повномасштабне вторгнення російської федерації, - зазначив директор Департаменту Владислав Мороко.
Кіномарафон проходить в рамках Національного туру «Кіно заради Перемоги!», спрямованого на підтримку українських військових, що героїчно боронять Україну, та переселенців, які змушені тікати від жахів війни. Національний тур ініційовано Офісом Президента України, Державним агентством України з питань кіно спільно з Асоціацією «Сприяння розвитку кінематографа в Україні – дивись українське!», Українською кіноакадемією, Благодійним фондом «МХП – Громаді» та компанією «Делойт» в Україні, за сприяння компанії «Вавілон», ГО «УкрКіноФест», ГО «Спілка підприємців теле та кіноіндустрії».
Кінопокази у рамках 10-го кіномарафону до Дня Незалежності України відбуваються також у центрах допомоги для переселенців Бердянського, Василівського та Мелітопольського районів Запорізької області.
Департамент культури та інформаційної політики