Обласна влада продовжує організовувати виїзд мирного населення з територій, що найбільше потерпають від ворожих обстрілів. Сьогодні продовжилась евакуація маломобільних людей Пологівського району. Так, заступниця очільника ЗОВА Злата Некрасова разом з керівником Пологівської РВА Артуром Крупським, головою міської ради Оріхова Анатолієм Хворостяним організували процес перевезення на безпечну територію 18 людей поважного віку, які знаходяться на обліку територіального центру соціального захисту Оріхівської громади.
-
Щоразу приїжджаючи на небезпечні території я спілкуюсь з літніми людьми, які не хочуть залишати рідні домівки. Намагаюся вмовити кожного на цей крок заради їх безпеки. Ті, хто, на щастя, сьогодні вже прибули до Запоріжжя мають тяжкі вади здоров’я: одна жінка сліпа, інша - малорухома, у них не було можливості та сил навіть вчасно сховатись від обстрілів. Ми вже забезпечили їм комфортні умови проживання, - розповідає Злата Некрасова.
У розміщенні та забезпеченні комфортних умов допомогла місцева влада обласного центру, а працівники ДСНС зробили евакуацію безпечною та швидкою. Наразі, оріхів’яни перебувають в одному з підрозділів соціальної служби.
Департамент культури та інформаційної політики