риває двадцять третя доба героїчного протистояння підрозділів Сил оборони України на Запорізькому напрямку й Українського народу російському воєнному вторгненню.
Стан, положення та характер дій Сил оборони Запорізького краю суттєвих змін протягом останньої доби не зазнали.В той же час окупанти систематично обстрілюють наші позиції, застосовуючи міномети 120-го та 82-го калібрів, наносячи авіаційні удари парою гелікоптерів Ка-52 та систематичні вогневі удари із артилерії 152-го, 122-го калібру.
На окремих тимчасово зайнятих територіях Запорізького краю російські окупанти намагаються створити собі показовий позитивний імідж, роздаючи продовольчі товари цивільному населенню. Водночас проводять активний пошук та затримання проукраїнських активістів, держслужбовців, учасників АТО/ООС та членів їхніх сімей, а також інших громадян, які можуть організувати спротив окупації.Що стосується наших підрозділів - вони продовжують наносити вогневі ураження по противнику, як на передньому краї, так і вглибину його оперативної побудови і бойових порядків.
Oкупанти несуть втрати на напрямку Василівка – Пологи.На даний час втрати є і у нас: серед побратимів і посестр, серед місцевого населення. Але кожне ім'я, кожен наш Герой не буде забутим. Так як і не буде забутий кожен вбивця. Бо в нас є страшна сила, яку нікому не здолати – любов до України!
Керівництво Запорізької обласної військової адміністрації продовжує приділяти увагу евакуації в безпечні регіони країни жителів окупованих населених пунктів Запорізького краю та доставці гуманітарної допомоги. Відтак протягом 17 березня 2022 року було реалізовано евакуацію цивільного населення - 4912 людей (з них 1295 дітей), на 1117 автомобілях.
Боротьба триває!
Вірте у наших воїнів!
Зло має буде покарано!
Слава Україні!
Речник ЗОВА, полковник ЗСУ Іван Арєф’єв