Голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух провів нараду із керівниками структурних підрозділів та головами райдержадміністрацій. Присутні обговорили ситуацію у Запорізькій області із забезпеченням евакуації громадян, особлива увага акцентувалась на необхідності стабільної роботи підприємств критичної інфраструктури.
У зв’язку із наявною у країні ситуацією, очільник військової адміністрації нагадав про правила безпеки у період воєнного стану. Варто ознайомитись з усіма рекомендаціями та алгоритмами дій у разі надзвичайних ситуацій. Якщо ви отримаєте повідомлення про повітряну тривогу, негайно направляйтесь до найближчого до вас укриття і перебувайте там до її завершення.
Окрім цього, обласна влада продовжує відстежувати питання наявності усіх необхідних продуктів, ліків та інших необхідних засобів, зокрема на тимчасово окупованих територіях. Наразі, продовжується забезпечення мешканців області усім необхідним. Також функціонують зелені коридори для евакуації населення та доставки гуманітарної допомоги. Олександр Старух нагадує, що задля попередження панки при надзвичайних ситуаціях, в першу чергу, потрібно зберігати спокій а також слідкувати за інформацією, яку надають офіційні джерела.
Департамент культури та інформаційної політики