У Запорізькій області налагоджена робота гуманітарних ХАБів, на яких концентруються вантажі, які отримує наш регіон від інших областей, і від закордонних партнерів, і від небайдужих мешканців та волонтерських організацій.
Так, один з речових ХАБів заснований на базі активістів благодійного фонду «Ветерани Чорнобиля» та Асоціації Ветеранів Чорнобиля Запорізької області. Адміністратор ХАБу Інна Мігуля зазначила, що станом на сьогодні вже отримано більше 15 тонн речей. У хабі забезпечують сортування речей, окремо чоловіче, жіноче, дитяче, військовий одяг, постільну білизну.
За час роботи ХАБу вже відвантажили речі для районних військоматів та ветеранів-добровольців - спальники, пледи, взуття, а також евакуйованим особам - дитячі речі, ковдри, пледи.
У Центрі надання допомоги переміщеним особам, який розташований на базі обласного цирку, станом на 15.03.2022 зареєстровано 2285 осіб. У епіцентрі - 909. Центром вже отримано понад 20 тонн гуманітарної допомоги - продукти харчування, засоби гігієни, постільна білизна. Роздано 17 тонн.
Департамент культури та інформаційної політики