У зв’язку із введенням воєнного стану на території Запорізької області, Запорізька обласна рада провела 9 позачергову сесію.
Усього у засіданні зареєструвалися 56 депутатів Запорізької обласної ради. У зв’язку із тим, що не всі народні обранці мали можливість долучитися до сесії оффлайн, вона пройшла у ZOOM-форматі.
На порядок денний сесії були винесені 4 питання – звернення до правоохоронних органів України та міжнародних організацій, країн-партнерів та представників НАТО.
Через військовий стан та з міркувань безпеки, пряма трансляція дев’ятої позачергової сесії не велася. Відео запис засідання буде оприлюднено на сайті обласної ради.
Департамент культури та інфориаційної політики