Тетяна Решетняк - українська співачка, учасниця конкурсу “Голос країни” і національного відбору України на “Євробаченні”, відома як Tayanna, записала відеозвернення для жителів Запоріжжя і подякувала всім, хто захищає та боронить свою землю.
-
Я впевнена на 1000% і знаю, що ми переможемо! І якщо чесно, ми вже перемогли, тому що наша країна стала настільки дружньою, ми всі один за одного, ми допомагаємо один одному, ми бережемо один одного. Ми обов’язково переможемо, тому що ваша сила, то є наша сила, і скоро ми з вами зустрінемося, будемо відбудовувати міста, висаджувати дерева і співати на концертах разом із вами. Обіймаю вас всім серцем!