Сьогодні очільник Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух провів нараду із керівниками структурних підрозділів та головами районних державних адміністрацій.
Голова ЗОВА зауважив, що наразі важливо консолідуватися та співпрацювати задля підтримки загального порядку та забезпечення населення усім необхідним. Так, у адміністрації продовжують формувати чіткі базові задачі для керівників департаментів, звертаючи увагу на першочергові потреби та завдання.
Наразі обласна влада піклується про забезпечення лікарень усім необхідним, зокрема, займається закупівлею усього необхідного для військового госпіталю, визначаються потреби обласної клінічної лікарні та медичних закладів, де лікують поранених. Крім цього, наразі важливим питанням є забезпечення військових усім необхідним, зокрема, одягом та засобами спецзахисту.
Ще одне важливе питання для Запорізької області - організація гуманітарних коридорів задля забезпечення населення, що знаходиться на тимчасово окупованих територіях, усім необхідним. Також ведеться постійна робота щодо евакуації людей з “гарячих точок”. Наразі у зв’язку із великою кількістю евакуйованих людей обов’язково потрібно забезпечити їх вчасну реєстрацію та подальше розміщення на території області. Або ж забезпечити їх перенаправлення у більш безпечні місця.
Департамент культури та інформаційної політики