З 14 березня, у зв’язку із введенням воєнного стану на території України, було тимчасово припинено освітній процес. Про це у своєму зверненні повідомила директорка Департаменту освіти і науки ЗОВА Людмила Бухаріна. Ще раз підкреслюю - це тимчасово. Наприкінці тижня ми будемо переглядати це рішення і, можливо, ми повернемось до дистанційної форми навчання. Наразі на цьому тижні воно тимчасово призупинене. Що стосується завдань, що виконують освітяни, було надіслано рекомендаційний лист, де зазначалося, яким чином освітяни можуть бути задіяні та які завдання військової адміністрації вони виконують. Так, Департамент освіти і науки пропонує учасникам освітнього процесу, учням і педагогічним працівникам долучитись до Всеукраїнської школи онлайн на сайті Міністерства освіти і науки. Сформовано єдиний розклад з 1 по 11 клас, до якого можна долучитись і дивитись відеоуроки, а у майбутньому - телеуроки. Ці уроки будуть доступні усім, хто має доступ до інтернету. Людмила Бухаріна зазначила, що є багато різних ресурсів, про які повідомляють у всіх чатах. Департамент має постійний зв'язок з усіма начальниками управлінь освіти та керівниками навчальних закладів, навіть на тимчасово окупованих територіях. Департамент освіти та науки робить усе, аби не бути виключеним з процесу навчання. Переглянути відео можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=ec9iXHddCuY
Департамент культури та інформаційної політики