Начальник управління траспорту і зв'язку Роман Пісарев розповів про злагоджену роботу транспортного комплексу Запорізької області, починаючи з 24 лютого.
Так, інтенсивність роботи транспорту є достатньою для задоволення потреб ЗСУ та територіальної оборони Запорізької області, виконання завдань з надання гуманітарної допомоги та евакуаційних заходів.
Наразі по області перевозять значні обсяги будівельних матеріалів, інженерних споруд та засобів. Виконуються евакуаційні заходи з гарячих точок. Роман Пісарев також зазначив, що трьома потягами щоденно вивозяться незахищені верстви населення з гарячих точок області у західному напрямі.
-
Хочу подякувати промисловим підприємствам, транспортним підприємствам, приватному бізнесу та приватним особам, які потужно включилися у цю роботу. Також надають велику допомогу волонтерські організації. Ми плідно співпрацюємо з Придніпровською залізницею. Якщо ви власник приватного транспорту, вантажного транспорту або пасажирського транспорту, маєте будівельну техніку, громадянську позицію та бажання взяти участь у цій роботі - запрошуємо до обласної адміністрації. Робота буде для всіх.
Особливо начальник управління траспорту і зв'язку відзначає водіїв, які, ризикуючи своїм життям та здоров'ям, виконують свою роботу, вивозять людей з-під обстрілів, доставляють гуманітарні вантажі, тим самим демонструючи свою громадянську позицію.
Окрім цього, Роман Пісарев розповів, що транспортні засоби та автомобільна техніка, яка ввозиться РФ у Запорізьку область і не є розмитненою у подальшому допоможе у відновленні інженерної інфраструктури, доріг та будинків.
Департамент культури та інформаційної політики