Після отримання Україною партії турецьких безпілотників Bayraktar TB2 Тарас Боровок, кадровий військовий, придумав пісню про це чудо техніки. Вона одразу сподобалася українцям, тому її постійно переспівують різні виконавці. Заспівав її й наш земляк, Богдан Хижняк, артист обласної філармонії. Хлопець робив запис пісні у перервах між волонтерством. Переглянути відео можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=rb_fdTes6mw
Департамент культурі та інформаційної політики