Переглянути відео можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=uuiQGHypzfg
Триває вісімнадцята доба героїчного протистояння підрозділів Сил оборони України й Українського народу на Запорізькому напрямку.На дании час ситуація без суттєвих змін.
Ворог пробує закріпитись на рубежах тимчасово заинятих територіи, але реалізовувати такі плани ворогу не дають віиськові та мешканці Запорізького краю.
Так, в одному з раионів ведення боиових діи було виявлено мінометнии розрахунок противника та скупчення техніки, по якій було нанесено артилеріиськии удар – ймовірно, окрім ворожої техніки, наші військові влучили в склад з боєкомплектом противника.
Щодо ворожих сил - окупанти продовжують застосовувати артилерію, танки, гранатомети та міномети для руйнування житлових будинків, а також використовують цивільну інфраструктуру для віиськових потреб та не полишають планів наступальноі операціі на Запорізькому напрямку.
За наявною інформацією, гуманітарнии конвои на ділянці Бердянськ-Маріуполь знову повернувся назад у Бердянськ. На сьогодні Маріуполь залишається повністю заблокованим і для евакуаціі, і для гуманітарного вантажу. І окупанти знов не дають можливості доставити до Маріуполя ліки, продукти харчування та інше, що зараз вкрай необхідне для мешканців міста. Зазначу, що це вже не вперше, коли окупанти не лише зривають евакуацію "зеленим" коридором, а й не дають доставити гуманітарні вантажі.
В окупованому Мелітополі російські військові через гучномовець попереджають місцеве населення про заборону мітингів, адже люди виходять на акції протесту за вільну Україну.
Речник Запорізької обласної військової адміністрації, полковник ЗСУ Іван Арєф’єв