Директорка Департаменту молоді, фізичної культури та спорту ЗОВА Наталія Власова розповіла про те, яку допомогу надають спортсмени в організації оборони міста.
-
Дуже багато спортсменів виявили свою громадянську позицію, розказали про своє відношення до подій і виступили публічно. Ряд спортсменів продовжує працювати для зміцнення обороноздатності і захисту кордонів Запорізької області і нашої країни, - зазначила Наталія Власова.
Також спортсмени формуються в групи і патрулюють місто в вечірній час, щоб запобігти виникненню надзвичайних ситуацій, крадіжок та задля загальної підтримки громадського порядку. Окрім цього, вони активно допомагають розвантажувати та супроводжувати гуманітарні вантажі, які потім відправляють у різні куточки області.
Наталія Власова нагадала, що наразі змагання на території області не проводяться. Однак для спортсменів вищої спортивної майстерності та професіоналів процес тренувань не зупинено.
Департамент культури та інформаційної політики