Продовжується доставка гуманітарних вантажів по Запорізькій області. Сьогодні, допомогу отримали місцеві мешканці Оріхова. Серед доставленого: продукти харчування, памперси та інші засоби першої необхідності. Сам вантаж було сформовано відповідно до заявок територіальних громад.
Місцева влада щодня формує замовлення на гуманітарні вантажі та розподіляє необхідні речі серед місцевих мешканців.
У свою чергу, обласна влада працює над транспортною логістикою та удосконаленням гуманітарних коридорів, щоб зробити доставку більш швидкою та безпечною.
Департамент культури та інформаційної політики