Про проведення робіт із забезпечення Запорізької області необхідними продуктами повідомив заступник директора департаменту – начальник управління розвитку рослинництва та сільської місцевості Департаменту агропромислового розвитку ЗОВА Олександр Ясинецький. Проводиться робота із забезпечення області продуктами харчування. На сьогодні є підприємства, які здійснюють виробництво борошна, хліба, сухарів, молочних продуктів та масла. Якщо такої продукції в нас немає, подаємо заявки. І ця продукція буде поставлена, наприклад курятина, з інших областей. Так само ми будемо працювати по всіх напрямках, які є, - зазначив посадовець. Також через військове положення було внесено зміни до графіку роботи деяких підприємств, оскільки це безпосередньо вплине на обсяг продукції в регіоні. Ми на сьогодні зобов’язали підприємства перейти на цілодобове виробництво продукції, яка необхідна для обороноздатності нашої держави, тобто для забезпечення продовольчої безпеки України. У випадку відсутності сировини її будуть поставляти з інших областей України.