Коли ви знаходитесь в облозі російських військ, окупанти знищили всі комунікації, люди залишились без води, електроенергії та газопостачання, то постає єдине питання: Як вижити?
Ось декілька порад, які можуть врятувати ваше життя:
-
Мати готівку різного номіналу з собою, обов’язково – в державній валюті, а не іноземній. В один момент можуть перестати працювати банкомати та кредитні картки.
-
Зазделегідь зробіть запаси їжі та води мінімум на тиждень. Також треба запастись каністрами палива та заповнити повністю автомобільний бак, мати ліхтарі, батарейки, аптечки з необхідними ліками.
-
Не забувайте про близьких та рідних: зробіть додаткові запаси засобів гігієни для дітей, теплий одяг тощо, подбайте про літніх людей, всіх, хто не може наразі сам пересуватися.
-
Завжди тримайте телефон та павербанки повністю зарядженими.
-
Скооперуйтесь з сусідами з найближчих будинків, щоб допомагати один одному та підтримувати.
-
Не виходьте з бомбосховищ, якщо на це не має екстреної потреби.
-
За можливістю, слідкуйте за новинами вашого регіону щодо проведення «зелених коридорів».
Бережіть себе, українці.