Голова ЗОВА Олександр Старух проінформував, що в Запоріжжі підготовалені центри майже в кожній школі чи садочку для прийому евакуйованих людей із зони бойових дій. Опрацьована належна інформаційна модель. Вчора фактично відпрацювали її на практиці. Вже приїхало майже 1000 людей з Енергодара та Василівки. Частина евакуйованих залишиться у Запоріжжі, частину вже забрали родичі. Хтось бажає їхати далі.
Про роботу Центру прийому переміщених осіб, що розташований в обласному цирку, розповів Директор Департаменту культури та інформаційної політики ЗОВА Владислав Мороко. Тільки за вчорашній день там було прийнято більше 500 людей. Тут з ними працюють волонтери, Червоний Хрест, психологи, які надають усю необхідну допомогу. Загалом, у Запоріжжі є все для нормальної роботи центрів прийому переміщених осіб.
Переглянути відео можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=H-K2cIgkIJc
Переглянути відео можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=fOtgNh9MLKc