Журналіст, мандрівник, фотограф, автор і ведучий програми «Світ навиворіт» Дмитро Комаров звернувся до усіх мешканців Запоріжжя, військових зі словами підтримки. Наразі Дмитро бере активну участь у сфері інформування. "Ви дуже сильні, ми обов'язково переможемо. Низький вам уклін, сил та головне не втрачати бойовий дух. Все буде Україна! Ми обов'язково переможемо. Слава Україні!"
Переглянути відео можна за посилання: https://www.youtube.com/watch?v=hJQeoLxxc4Q