Українська спортсменка Катерина Климюк, майстриня спорту міжнародного класу з легкої атлетики, чемпіонка Всесвітньої універсіади та учасниця Олімпійських ігор звернулась до спортсменів з усього світу. Дівчина закликає їх підтримати та посприяти закриттю неба над Україною.
"Я завжди гідно представляла свою країну на спортивній арені, але ще ніколи я не пишалась своєю Батьківщиною так, як пишаюсь нею сьогодні".
Катерина розповіла, що сьогодні українці, як ніколи, объединились, стали плiч-о-плiч та боронять Україну від ворога. У зв'язку із введенням воєнного стану та бомбардуванням руйнуються міста та села, знищується інфраструктура. Лише об'єднавшись ми зможемо вплинути на рішення щодо закриття неба над Україною.
"Цинічними обстрілами російські окупанти вбивають мирних людей, серед них і діти. Закликаю закрити небо над Україною і прошу всіх спортсменів світу підтримати мене у цьому".