Гуманітарна допомога надходить до області постійно. Її направляють звідусіль - із західних областей країни, з інших держав. Товари першої необхідності, а це продукти, вода, консерви, крупи, засоби гігієни, дитяче харчування акумулюються на складі та потім формуються гуманітарні вантажі на території громад. Сьогодні планується доставка вантажів до Енергодара та Василівки. Влада не залишить території без допомоги та постійно робить усе можливе, аби ліквідувати наслідки гуманітарної катастрофи, яка сталася внаслідок дій окупаційних військ агресора. Також нагадаємо, що в області працює Центр допомоги переміщеним особам, який розташувався в приміщенні Обласного державного цирку. Департамент культури та інформаційної політики