Чергова партія найнеобхідніших речей буде розподілена для жителів громад області, у яких виникли потреби під час бойових дій з російськими бойовиками.
У складі гуманітарного вантажу із західної України, що надійшов у обласний центр, - продукти, речі для жінок, чоловіків та дітей: вологі та сухі серветки, туалетний папір, питна вода та напої, рушники, предмети особистої гігієни, дитяче харчування, дитячі речі, дитячі і дорослі памперси, засоби для жіночої гігієни.
Ми маємо потурбуватися про жителів області, незважаючи на гостру ситуацію в Запорізькій області!
Департамент культури та інформаційної політики