В умовах повномасштабних бойових дій на території України запорізькі спортсмени допомагають військовим та силам територіальної оборони готувати мішки з піском для блокпостів у місті й навколо.
Зокрема, учасник Олімпійських Ігор в Токіо, рекордсмен України у складі змішаної естафети 4х400 м Микита Барабанов, бронзовий призер чемпіонату Європи в естафеті 4х100 м Андрій Васильєв, тріатлоніст Вадим Сапа.
Також в окупованому Мелітополі на боротьбу з мародерством став український спортсмен, громадський діяч, майстер спорту міжнародного класу з багатирського багатоборства, майстер спорту з пауерліфтингу, капітан Національної збірної України з богатирського багатоборства U105 – Валерій Газаєв, який організував місцевих спортсменів для оборони порядку у місті.
Наші мужні спортсмени боронять наш спокій в тилу. Є такий вислів: «…олімпійським чемпіоном ти можеш і не стати, але людиною стати зобов’язаний…». Вони стали справжніми патріотами своїх міст, своєї країни.
Пишаємось нашими спортсменами, віримо в перемогу! Все буде Україна!!!
Департамент культури та інформаційної політики