Директор Департаменту культури та інформаційної політики ЗОВА Владислав Мороко розповів, який вклад у нашу перемогу роблять заклади культури області.
Так, деякі працівники пішли в військомати та зараз зі зброєю в руках боронять Батьківщину. Ті, хто залишився, працюють у місті - роблять барикади, допомагають теробороні, шиють дощовики, надають допомогу біженцям. А найкращий концерт для воїнів, волонтерів, тероборонців та усіх жителів області обов’язково відбудеться після нашої перемоги!
Переглянути відео можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=ihK-x3J2pCA
Департамент культури та інформаційної політики