Відомі митці Запорізького краю підтримують бойовий дух жителів області. Шинкарук Ніна Петрівна, народна артистка України, провідний майстер сцени також долучилася до акції “Запоржці разом до перемоги!”,, прочитавши вірша Олександра Олеся “Живи Україно!”. Вірш написаний ще у 1917 році, але й зараз актуальний, як ніколи.
Переглянути відео можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=bZO0vj-5wrg
#запоріжціразомдоперемоги