У м. Запоріжжя триває кампанія на підтримку звернення Президента України Володимира Зеленського до членів-держав НАТО щодо закриття повітряного простору над нашою країною. Закриття неба для російської авіації убезпечить цивільних українців від повітряної загрози зі сторони ворожої держави. В обласному центрі масово ставлять свої підписи запоріжці, які прагнуть закриття неба та безпечного повітряного простору над власними домівками. Зокрема, за сьогоднішній день у Хортицькому районі міста вже зібрано понад 5000 підписів, у Заводському районі поставили свої підписи близько 1800 місцевих жителів, У Вознесенівському районі до акції долучилися більше 2900 підписантів. Збір підписів триває. Кожен небайдужий житель Запорізької області може долучитися та підтвердити своє бажання жити під мирним небом. Для цього необхідно звернутися до місцевої адміністрації та поставити підпис під зверненням або самостійно роздрукувати підписний лист та за можливості долучити до ініціативи своїх близьких та сусідів. У єдності наша сила та перемога!