Звернення на підтримку прохання Президента України Володимира Зеленського про закриття неба над Україною адресовано президентові США, канцлеру Німеччини, президентові Франції, Генеральному секретареві НАТО, урядам та парламентам країн-членів НАТО, послам та дипломатичному корпусу усіх держав альянсу, підтримали депутати обласної ради. «Ми, депутати Запорізької обласної ради, звертаємось до вас на підтримку прохання Президента України Володимира Зеленського про закриття неба над Україною. Тисячі загиблих та поранених дітей, жінок, літніх людей, зруйновані лікарні, школи, дитячі садки – така ціна зволікання з закриттям неба», - йдеться в тексті звернення. - Ми неодноразово демонстрували світові, що сила нашої держави – єдність та сила громади. І сьогодні жителі всієї України, представники місцевого самоврядування, виконавчої влади підтримують ініціативу Президента щодо прохання про закриття неба над Україною. Ми будемо боротися до перемоги, ми єдині й згуртовані як ніколи, та нам важлива також підтримка світових партнерів аби уберегти мирних жителів від військової агресії, - прокоментувала голова облради Олена Жук, яка підписала звернення від імені представницького органу. Збір підписів на підтримку ініціативи Президента України Володимира Зеленського до НАТО, щоб пришвидшити закриття неба над Україною для збереження життя цивільних громадян, триває серед громадян по всій України. Департамент культури та інформаційної політики