Таке рішення прийняли сьогодні на засіданні робочої групи з питань розвитку вітчизняного книговидання та книгорозповсюдження під керівництвом заступника голови Запорізької ОДА Руслана Шиханова.
Як повідомив директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Володимир Марчук, цьогоріч депутати обласної ради зголосилися виділити з бюджету на розвиток вітчизняного книговидання 100 тисяч гривень. Натомість, у минулі роки на книговидання виділялось не менше 300 тисяч гривень, що дозволяло надрукувати значно більше авторів. Крім цього, у 2021 році відзначається 30-та річниця проголошення Незалежності нашої країни, і тому першочергово можливість видати власні творчі доробки мають отримати «ровесники незалежності».
За підсумками обговорення робоча група шляхом голосування вирішила першими надрукувати твори тих письменників, що лише розпочинають свій творчий шлях:
- Катерина Бойко - поезія “З льону і шовку”;
- Оксана Бевзюк - збірка поезії;
- Олександр Шершньов - збірка лірики, гумору та сатири “Сир на барикадах”
- Наталя Ігнатьєва - збірка п’єс “Звір”.
Незабаром праці митців слова будуть представлені широкому загалу. Щоб надрукувати твори інших авторів, рекомендованих для видання Запорізькою обласною організацією Спілки письменників України, депутати обласної ради мають виділили додаткові кошти з бюджету на розвиток вітчизняного книговидання та книгорозповсюдження.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю