Насамперед якісні зміни мають відбутися в організації харчування школярів. Про це говорили на нараді в облдержадміністрації, яку провели керівник регіону Олександр Старух та його заступник Руслан Шиханов.
За результатами минулорічної перевірки Держпродспоживслужби, серйозні порушення знайшли у 11 запорізьких школах. За словами заступника міського голови Анатолія Васюка, щоб їх усунути, треба 13,8 млн. грн. Кошти мають виділити на найближчій сесії міської ради. Найбільше роботи у школах № 38, 76, 94 та навчально-виховному комплексі «Основа». Зробити поточні ремонти та налагодити вентиляцію міська влада обіцяє до 1 вересня, а із капітальними роботами мають впоратися лише до кінця 2021 року.
-
Це пріоритетне питання. Не можуть у діловому центрі регіону бути занедбані шкільні їдальні. Місто Запоріжжя має стати орієнтиром та прикладом для інших в області. А для цього треба в обов’язковому порядку вирішувати такі питання, - підкреслив Олександр Старух.
Наступного тижня нагальні проблеми обласного центру та необхідне сприяння обласної влади у соціально-економічному розвитку Запоріжжя обговорять під час зустрічі керівництва облдержадміністрації та Запорізької міської ради.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю