Напередодні відзначення Дня медичного працівника відбулись урочисті збори та святковий концерт у концертному залі обласної філармонії ім. Глінки. З професійним святом запорізьких медиків привітав голова облдержадміністрації Олександр Старух. Очільник регіону подякував великому медичному колективу області за звитяжну працю, терпіння, професіоналізм та турботу про хворих. Ви кожного дня рятуєте чиєсь життя, допомагаєте при хворобі, вболіваєте за кожного пацієнта. Ви першими прийняли на себе виклики пандемії, яка торкнулася всього світу. Сьогодні вам доводиться працювати в нелегких умовах, проте, обласна влада робить все, щоб у нас в області були сучасні, гарно обладнані лікарні і приймальні відділення. Бажаю вам та вашим родинам здоров’я, миру та злагоди!, - привітав працівників медичної галузі Олександр Старух. З нагоди свята голова облдержадміністрації та директор Департаменту охорони здоров'я Олексій Кулинич вручили відзнаки кращим медичним працівникам лікувальних установ області. Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю