Сьогодні на черговому засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій поговорили про епідемічний стан на території Запорізької області та виконання заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19. Відкриваючи засідання комісії, очільник області Олександр Старух повідомив, що вступила в дію Постанова Кабінету Міністрів України від 2 червня 2021 року, яка послаблює встановлені карантинні обмеження. Уряд дозволив: приймати відвідувачів в установах культури, кінотеатрах з наповненістю залів на дві третини місць; проводити масові та спортивні заходи із заповненням двох третин місць; роботу дискотек і нічних клубів; працювати цілодобово кафе і ресторанам, а столики у них розміщувати на відстані 1,5 м замість 2; приймати гостей готелями, кемпінгами і хостелами. Зазначимо, що нині вся Україна перебуває у «жовтій» зоні епіднебезпеки. Встановлення «зеленої» зони можливе лише за умови відповідності усіх регіонів чітким показникам. Уряд пом’якшив карантин, але обмеження не скасовуються. Те, як скоро ми перейдемо до «зеленого» рівня, залежить лише від нас із вами. Погіршення епідситуації недопустиме, а особливо нині – з початком оздоровчого і курортного сезону, - наголосив Олександр Старух. Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю