Про можливості професійної самореалізації молодих журналістів у рідному місті за чашкою кави у запорізькому Макдональдсі голова облдержадміністрації Олександр Старух говорив із студентами факультету журналістики ЗНУ та досвідченими медійниками.
- Запоріжжя – унікальне та класне місто зі своєю неповторною енергетикою. Багато, хто із вас мріє переїхати до столиці, мовляв, кращі перспективи та заробітки. Я багато років жив у Києві і завжди відчував дискомфорт від занадто інтенсивного спілкування та завеликої кількості соціальних контактів. Справжній професіонал та людина, яка любить свою професію, завжди знайде можливість самореалізуватися, працювати з душею, - зауважив очільник області.
Але молодь хвилювала не тільки цікава робота, але й гідна оплата за неї. Дівчата та хлопці хочуть отримувати до 20-30 тис. грн. на місяць, у той час, як за словами Олександра Старуха, середня зарплата в облдержадміністрації становить 12 тис. грн. На думку відомого журналіста Богдана Василенка, заробляти медійникам великі гроші у нашому місті можна. Але задля цього про об’єктивність та свободу думок доведеться забути, адже доведеться працювати у ЗМІ, що належать великим фінансово-промисловим групам. І така ситуація не тільки у нашому місті. На жаль, окупати себе та бути вільними засобам масової інформації в Україні дуже непросто.
Але не все так погано. Ви молоді, енергійні, сповнені сил та енергії. Тож бажаю, щоб Ви отримали по-справжньому корисні для майбутньої професії знання, визначились із своїми творчими пріоритетами та працювали натхненно і наполегливо у нашому Запорізькому краї, - наголосив очільник області.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю