Сьогодні, 4 червня, у кінному театрі на Хортиці діти лише за одну годину створили понад тисячу малюнків світу, що вільний від булінгу та агресії. Майстер-клас для них провів відомий режисер-аніматор Олег Маламуж, що спеціально завітав до Запоріжжя.
Понад 140 школярів та вихованців інтернатів за допомогою маркерів і паперу розповіли про дружбу та повагу до ровесників. Хтось з дітей малював вперше, а хтось вже давно мріє стати професійним художником. До малювання приєднався і голова облдержадміністрації Олександр Старух, який зобразив усміхнену та щасливу дитину.
-
Щоб навчитися малювати, достатньо 17 годин. Усі діти талановиті, головне – не боятися почати малювати та вчитися. За методикою швидкого малювання можна робити скетч за одну хвилину. Сьогодні ми з вами разом зробили понад тисячу зображень. Тепер я кожному із вас бажаю намалювати свою тисячу малюнків, - звернувся до дітей Олег Маламуж.
Процес малювання знімали професійні оператори і вже дуже скоро цей художній флешмоб стане частиною кліпу проти булінгу “Є інші варіанти”. Його можна буде подивитись у соцмережах, зокрема на сторінках Олега Маламужа та Олександра Старуха.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю