Про це сказав голова облдержадміністрації Олександр Старух під час прямого ефіру з інтернет-користувачами. Обласна влада допоможе усунути юридичні колізії та реалізувати жителям міста своє право на житло. - Є купа юридичних проблем. На сьогодні ведеться робота. Прийнято управлінське рішення передати майно до комунальної власності. Деякі люди змогли скористатись своїм правом на приватизацію житла, а інші – ні. Це не справедливо. Всі проблеми острова Хортиця будуть комплексно вирішуватись. Питання приватизації житла – теж, - запевнив голова облдержадміністрації Олександр Старух. За словами очільника регіону, запоріжці мають право приватизувати свої оселі і обласна влада працює над тим, щоб прискорити цей процес. Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю