Сьогодні керівниця апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко провела чергову "гарячу лінію" на базі обласного контактного центру, під час якої вислухала проблеми та ініціативи громадян.
До посадовиці зателефонувало 10 жителів обласного центру, Енергодару, Василівського, Бердянського та Пологівського районів.
Найбільше звернень стосувалися питань сфери житлово-комунального господарства та соціального захисту, в тому числі, виплати матеріальної допомоги. Наразі громадян цікавили питання пенсійного забезпечення осіб з інвалідністю, пільг та допомог для учасників ліквідації аварії на ЧАЕС.
Найбільше дзвінків надійшло від жителів обласного центру. Мешканці Запоріжжя скаржилися на підтоплені внаслідок дощу підвали та протікання покрівлі. Так, один із заявників повідомив, що їх керуюча компанія жодним чином не реагує на проблему та не відкачує воду з підвальних приміщень.
В цілому кожному, хто звертався за допомогою на «гарячу лінію», Зінаїда Бойко надала роз'яснення. За окремими питаннями буде вжито оперативних заходів реагування. Також кожен заявник отримає офіційну письмову відповідь після вивчення його звернення профільними департаментами ОДА.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю