Під час наради з керівниками профільних Департаментів голова Запорізької обласної державної адміністрації підкреслив, що варто максимально залучати талановиту молодь до розробки програм регіонального розвитку. Керівник облдержадміністрації запропонував директорам Департаментів ОДА, які часто є членами екзаменаційних комісій в університетах, звернутися до вишів з відповідною пропозицією. Дипломні роботи студентів регіону мають пов’язуватися з розвитком Запорізького краю. Кожен університет у нас має вагомий потенціал, сильний в своїй галузі, а тому варто залучати молодих науковців до розробки регіональних програм та реалізації важливих соціально-економічних проєктів, - зазначив Олександр Старух. Найпершим напрямом, де студенти, на думку очільника області, можуть себе проявити, є генерація ідей для зростання туристичного потенціалу національного заповідника Хортиця. Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю