Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» відзначає 100-річний ювілей з дня заснування. На урочистості з цього приводу завітав заступник голови облдержадміністрації Руслан Шиханов.
«Моторобудівник» - один з найстаріших освітніх закладів системи професійно-технічної освіти Запорізького регіону, який готує висококваліфікованих робітників машинобудівного профілю. Сьогодні це сучасний заклад освіти з модернізованою матеріально-технічною базою, двома навчально-практичними центрами, який постійно розвивається.
- Бажаю вам процвітання, продовжувати сміливо йти вперед, жити повним і радісним життям, вчитися, вчити, творити! Ви робите величезний внесок у розвиток нашого рідного Запоріжжя і Запорізького краю. Довгої історії та міцних традицій, а ветеранам, колективу викладачів, учням та майстрам бажаю нових творчих звершень, - привітав колектив Руслан Шиханов.
Під час урочистого заходу Руслан Шиханов вручив медаль «За розвиток Запорізького краю» директору навчального закладу Олександру Базю, а також грамоти облдержадміністрації кращим викладачам.
Фіналом урочистого заходу став святковий концерт.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю