Сьогодні в обласному контактному центрі відбулась чергова пряма «гаряча» лінія. Цього разу з мешканцями Запорізького краю поспілкувався заступник голови облдержадміністрації Руслан Шиханов.
Більшість звернень надійшла від мешканців обласного центру та Запорізького району.
Значна частина заявників порушували питання житлово-комунальної сфери, благоустрою населених пунктів та роботи громадського транспорту. Так, одна із мешканок Запоріжжя звернулася на «гарячу лінію» з проханням пояснити причини відміни маршрутного таксі до її дачного кооперативу.
Крім того громадяни зверталися з проблемами із сфери соціального захисту та охорони здоров’я. Традиційно лунали запитання стосовно умов отримання матеріальної допомоги, нових правил оформлення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, роботи окремих медзакладів тощо.
Кожному, хто телефонував, Руслан Шиханов надав вичерпні відповіді. Посадовець запевнив, що всі проблеми громадян детально вивчатимуть спеціалісти профільних структурних підрозділів облдержадміністрації, а за окремими зверненнями буде вжито оперативних заходів реагування. Також, відповідно до норм чинного законодавства, всім заявникам надішлють офіційні листи.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю