Сьогодні заступник голови обласної державної адміністрації Руслан Шиханов відвідав навчальний заклад, де привітав команду з перемогою.
- Приємно бачити, як рідний для мене Запорізький національний університет досягає нових висот не лише у науці, а й у спорті. Успіхів вам та нових перемог, - привітав спортсменок Руслан Шиханов.
Заступник голови ОДА вручив від імені Запорізької обласної державної адміністрації почесні грамоти ректору ЗНУ Миколі Фролову та тренерові команди Гарію Єґіазарову за їх вагомий внесок у виховання молодого покоління Запорізького краю.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю