Про свої враження від оновленого приймального відділення Запорізької обласної клінічної лікарні розповів Заступник Міністра розвитку громад та територій України Іван Лукеря, який разом із представниками Європейського інвестиційного банку відвідав медичний заклад.
-
Наша глобальна мета - якісна медицина в усій країні! Це означає, що ми маємо відновити всі центральні та опорні лікарні. Цього та минулого року ми реконструювали приймальні відділення, а в подальших планах - оновлювати вузько направлені відділення. Зазначу також, що за місяць від нашого попереднього приїзду ми побачили величезний прогрес у роботі. Сподіваємось, що ще пару тижнів, і приймальне відділення повноцінно функціонуватиме та прийматиме перших відвідувачів. Ми бачили не один оновлений медзаклад в Україні і можу констатувати, що це приймальне відділення - одне з найкращих, - зазначив він.
Як розповів директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олексій Кулинич, тут зможуть не лише надавати первинні медпослуги, а й екстрену допомогу, проводити інтенсивну терапію важких пацієнтів. У відділенні вже встановили сучасний цифровий рентген апарат та очікують на прибуття ангіографа.
Також обладнано відокремлений інфекційний ізолятор та палати інтенсивної терапії. Для безпеки пацієнтів на кожне ліжко встановили кнопку екстреного виклику медсестри та камери спостереження (без запису). У кімнаті для медперсоналу буде монітор, де транслюватимуться життєві показники всіх пацієнтів інтенсивної терапії, та система швидкого виклику лікарів з інших відділень. Інноваційні медичні системи дозволять зберегти життя та здоров’я людей.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю