У цьому переконались гості із Європейського інвестиційного банку і Міністерства розвитку громад та територій, які разом із головою облдержадміністрації Олександром Старухом відвідали головний медзаклад області.
У лікарні розпочали проєкт створення регіонального медичного хабу. Його мета – об’єднати медичну науку і практику, створити найкращі умови для порятунку життя та здоров’я людей.
Перший крок – зробити лікарню сучасною і теплою. Наразі вже завершили термомодернізацію аудиторного та операційного корпусів, триває утеплення головного корпусу. Загальний кошторис - 135,8 млн грн. На цей рік передбачили освоїти 47,9 млн грн, із них коштів Європейського інвестиційного банку 39,9 млн грн, обласного бюджету – 8 млн грн. Планується, що роботи фінішують вже восени.
-
Обласна клінічна лікарня – приклад нової якості медицини та нової філософії медичної допомоги. Разом із міжнародними донорами та місцевими громадами маємо зробити так, що медзаклади такого рівня були у всіх містах та селах Запорізького регіону, - прокоментував Олександр Старух.
Своїми враженнями поділився керівник проєкту від Європейського інвестиційного банку Рой Дрейкотт.
-
Все виглядає дуже гарно і я впевнений, що завдяки проведеним енергозберігаючим заходам будуть економитись ресурси лікарні. Також якісно виконані роботи всередині медзакладу. Все логічно сплановано і організовано для надання максимально оперативної та якісної медичної допомоги пацієнтам, - підкреслив гість.
Також у лікарні добігає кінця реконструкція приймального відділення, яку профінансували Державний фонд регіонального розвитку (13 млн грн) та обласний бюджет (17,5 млн грн). На сьогодні вже завершили оновлення приміщень і очікують нового медичного обладнання та меблів.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю