Сьогодні заступниця голови Запорізької ОДА Злата Некрасова обговорила з керівниками дитячих та юнацьких спортивних шкіл області проблеми роботи цих закладів.
Учасники зібрання підняли проблемні питання щодо фінансування шкіл, зокрема, виплати зарплат та надбавок тренерам і покращення спортивної інфраструктури.
Злата Некрасова зазначила, що тренери, які готують майбутніх чемпіонів, мають отримувати стабільну зарплату та всі надбавки, які їм передбачені. Тому на сесію обласної ради планується винести питання про виділення коштів на премії провідним спортсменам та тренерам. Також до Міністерства молоді та спорту надішлють лист з проханням зробити надбавки обов’язковими, щоб при наступному формуванні бюджету їх можна було завчасно планувати.
Крім цього в ході наради обговорили проблеми покращення спортивної інфраструктури юнацьких спортивних шкіл. Керівники спортивних закладів повідомили посадовиці, що через незначні обсяги бюджетів шкіл грошей вистачає лише на оплату найважливіших рахунків – оренда приміщень, комунальні платежі, а на закупівлю нового реманенту бракує фінансів.
Злата Некрасова запевнила, що це питання теж опрацьовується обласною державною адміністрацією.
-
Ми плануємо звернутися до депутатського корпусу, щоб вони спланували виділити зі своїх депутатських фондів п’ять відсотків на закупівлю нового спортивного реманенту для спортивних шкіл, - прокоментувала заступниця голови ОДА.
Посадовиця також зазначила, що значно покращити спортивну інфраструктуру регіону можна завдяки пілотному проєкту з будівництва нових спортивних майданчиків.
-
Облдержадміністрація запропонує на найближчій сесії обласної ради розглянути можливість влаштування таких спортмайданчиків на території наших комунальних закладів, - додала Злата Некрасова.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю