Вчора, 20 травня, в облдержадміністрації в форматі zoom-конференції відбулося засідання робочої групи при Запорізькій обласній державній адміністрації щодо вирішення проблемних питань діяльності суб’єктів малого підприємництва. У заходя взяла участь директорка Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Оксана Матвіїшина. Рада з питань сприяння розвитку малого підприємництва та її регіональні робочі групи були створені за дорученням Президента України Володимира Зеленського задля налагодження конструктивної взаємодії органів влади та суб'єктів малого підприємництва та напрацювання необхідних бізнесу законодавчих ініціатив. Метою засідання робочої групи було обговорення поточних результатів напрацювань представників Запорізької області в рамках роботи експертних робочих груп, створених при Раді з питань сприяння розвитку малого підприємництва при Президентові України. Зазначені експертні групи працюють за 4 напрямками, а саме: Від Запорізької області в роботі експертних робочих груп участь приймає Лариса Церетелі, директор аудиторської фірми «МІРАЖ», голова ГО «Центр медіації та екаунтінгу «Точка зору». Вона ознайомила учасників із напрацьованими пропозиціями щодо внесення змін до законодавства. Зокрема, наразі сформовано проблемні питання за кожним з напрямків та пропозиції до можливих шляхів їх вирішення. Напрацьовано проєкти змін до чинних законів, що регулюють найболючіші проблеми – застосування РРО та трудові відносини. Також досягнуто істотних успіхів за напрямком «регулювання нагляду за якістю непродовольчих товарів». Так, у Верховній Раді України вже зареєстровано законопроєкт «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реалізації державного ринкового нагляду та контролю нехарчової продукції». Його дуже високо оцінено експертами з усіх областей України та підтримано Радою з питань сприяння розвитку малого підприємництва при Президентові України, а також Офісом простих рішень. Тому учасники робочої зустрічі повністю підтримали представлені результати та запропонували підготувати звернення від Запорізької області до Верховної Ради України щодо підтримки та найскорішого розгляду зазначеного законопроєкту. Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю