На великій сцені відбулася довгоочікувана прем'єра вистави театру "Рівні можливості" - "В декількох кроках від щастя". Захід відвідали заступники голови облдержадміністрації Злата Некрасова та Руслан Шиханов. Головна режисерка Маріанна Смбатян ставила на меті показати глядачам важливість та актуальність теми інклюзії зсередини. Акторам вдалося передати цілісну картину буденного життя людей з інвалідністю та показати, що вони мають рівні можливості зі здоровими людьми. Вони дали змогу глядачам пережити ті моменти, з якими доводиться стикатися людям з обмеженими можливостями в повсякденному житті. Оскільки вистава була благодійною, всі зібрані кошти підуть на втілення мрії хлопчика з інвалідністю Руслана Щербакова побувати на морі. - Коли я дізналася про те, що трупа «Рівні можливості» підготувала театральний виступ, але у них немає для цього майданчика, я не змогла стояти осторонь. І ось нарешті актори змогли виступити на одній з кращих сцен нашого регіону! Але це не має бути одноразовою подією. Театральній трупі потрібне постійне місце для репетицій та виступів. Вже наступного тижня ми будемо шукати постійний майданчик для цього, обласна влада не залишиться осторонь проблем цих особливих та талановитих людей!, - наголосила Злата Некрасова. Трупа «Рівні можливості», створена Маріанною Смбатян, об’єднує акторів-аматорів, в складі якої як звичайні люди, так і з особливими потребами. В репертуарі театральної групи – скетчі та спектаклі. Театр «Рівні можливості» - унікальна для Запоріжжя інклюзивна театральна трупа. Перший свій спектакль вона презентувала у жовтні 2016 року. Його показали у Запоріжжі та Львові. Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю