20 травня під час візиту до м. Василівка очільник області Олександр Старух разом з заступником голови ОДА Едуардом Брутманом проінспектували ремонт автодороги місцевого значення Василівка-Дніпрорудне.
Багато років стан цієї траси Р-37 викликав безліч нарікань автовласників та перевізників. Минулого року підрядна організація оновила 13 км дороги, а цьогоріч – займається ділянкою протяжністю 3 км. Дорожники вже встигли зробити холодне фрезерування старого покриття. Площа укладання нового полотна складе більше 22000 квадратних метрів.
-
До повної перемоги над бездоріжжям на цьому відрізку лишилось 7 км. Разом з місцевою владою шукатимемо ресурси, щоб довести до ладу шлях з Василівки до Дніпрорудного на всі 100%, - підкреслив Олександр Старух.
Голова облдержадміністрації подякував дорожникам. Вони ж, в свою чергу, запевнили, що роботи будуть завершені чітко за графіком.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю